Конференція .NET fwdays’19 | Гід програмою

Fwdays
7 min readApr 11, 2019

--

13 квітня у Києві відбудеться головна .NET подiї весни — конференції .NET fwdays’19!

Конференція актуальна для розробників різного рівня, оскільки програма складена з урахуванням інтересів як початківців, так і експертів. Доповіді будуть представлені англійською, російською та українською мовами.

А для того, щоб вам не прийшлось обирати між треками в день конференції — читайте короткий гід програмою та визначайте пріоритетні доповіді заздалегідь.

9:30 Починаємо

Реєстрація розпочинається о 9:30 на 4 поверсі та триватиме весь день.

При виході з ліфту перед вами будуть зони реєстрації та вказівники з буквами А-Л, М-Я. Вам потрібно підійти до стійки реєстрації, що містить першу букву вашого прізвища, згідно української абетки. Наприклад, Гослінг має підійти до стіки А-Л. За те що ви покажите на реєстрації свій квиток (роздрукований або на електронному носії) ми подаруємо вам іменний бейдж :)

Після реєстрації на вас чекає Welcome coffee з кавою, чаєм, йогуртами, гранолою, фруктами та іншими снеками. До того ж на 4-му поверсі весь день працюватиме кавова точка Lion coffee з неперевершеною кавою (так-так, там і флетик, і фільтр, і рослинне молоко за бажанням).

10:30 Відкриття та старт доповідей

Відкриття конференції пройде у Track A. Розпочнеться зі знайомства та вичерпної інформації про конференцію: що, де, коли і як буде відбуватись.

Діно Еспозіто розпочне свою доповідь Security is a matter of success о 10:40.

З 11:55 зал розділиться на 2 треки і паралельно розпочнуться доповіді від Дениса Резніка (трек А) та Антона Бойка (трек В).

Окрім двох основних потоків, будуть тематичнi дискусії з експертами та лідерами ком’юніті, а з 12:50, розпочнеться воркшоп Octopus: on the way to deployment brilliance від Максима Хамровського та Костянтина Аверіна. А о 15:30 Alex Thissen представить воркшоп: Going container for .NET Core in the cloud.

Community Discussions

Відбуватимуться третім потоком (окрім воркшопів, які там зараз є) дискусії від експертів/лідерів ком’юніті.
Планується 3 дискусії на різні теми:

  1. Від Олександра Краковецького на тему “Artificial Intelligence” (з 10:40)
  2. Від Сергія Калінця на тему “.NET чи ‘нєт’, мікросервіси та інше” (з 11:55)
  3. Від Дениса Резніка на тему “The most interesting issues happened on PROD” (з 14:35)

Якщо цікавить альтернатива доповідям — вам на дискусії ;)

Рекомендуємо заздалегідь визначити з планом дня та ознайомитись з програмою, а щоб вам легше було визначитися — пропонуємо ознайомитись з описов кожної теми.

Трохи інформації про теми:

Security is a matter of success від Dino Esposito (10:40) — відкриваюча доповідь

Діно став експертом з ASP.NET ще в ті часи, коли деякі учасники нашої конференції ходили до школи. На цій доповіді він розкриє нові фішки, пов’язані з контролем доступу в останніх релізах ASP.NET, та порівняє їх з попередніми версіями (спойлер: стало краще).

True SQL Server Detective від Дениса Резніка (Track A, 11:55)

Зміст цієї доповіді тримається у таємниці, проте немає сумнівів, що нас чекає чергова порція секретів SQL Server, які дозволяють відстежувати причини різних проблем та ефективно їх вирішувати.

The future of serverless computing від Антона Бойко(Track B, 11:55)

Його доповідь буде корисною для розробників та архітекторів, хто шукає шляхи створення програми, використовуючи всі попередні навички, але зробити її масштабованою, надійною, швидкою і економічно ефективною.

It depends: loving .NET Core dependency injection or not від Alex Thissen (Track A, 12:50)

Ви мабуть знаєте, що у .NET Core завезли власну DI підсистему? Алекс планує розкрити всі її можливості і запропонувати рецепти її використання у різних сценаріях.

Artificial Intelligence and Machine Learning for .NET developers від Олександра Краковецького (Track B, 12:50)

Останнім часом Microsoft анонсував безліч інструментів та сервісів для створення інтелектуальних програм: ML.NET, Azure Cognitive Services, Azure Machine Learning Service, Azure Machine Learning Studio, Bot Framework тощо. Олександр витратив купу часу, щоб розібратись, що до чого, і саме на цій доповіді розкаже, для яких проблем потрібно обирати той чи інший інструмент.

Також о 12:50 пройде воркшоп від Максима Хамровського та Костянтина Аверіна на тему Octopus: on the way to deployment brilliance. Розповідатимуть про інструменти розробки від Microsoft та розглянуть Octopus — високо масштабований і кастомізований сервер автоматизації розгортання.

Load testing which you always wanted від Антона Молдована (Track A, 14:35)

Антон — відомий експерт з high load систем. На цій доповіді він розкаже, як правильно завалити свої сервіси. На що треба звернути увагу під час тестування навантаження і які інструменти треба використовувати.

Writing Allocation Free Code in C# від Matt Ellis(Track B, 14:35)

We’ll see how recent versions of C# allow using structs without creating lots of copies, and we’ll have a timely reminder on exactly what is the difference between a class and a struct. We’ll also spend some time with the new Span runtime type and find out how that can help work with slices of existing memory, and how it’s already into the types we know and love in the framework.

Розпочинаємо новий формат: community discussions з експертами. О 14:35 у залі Workshops відбудеться спілкування з Денисом Резніком — активним лідером української SQL спільноти.

Командна розробка в AKS від Сергія Бєльського (Track A, 15:30)

У цій доповіді ви дізнаєтесь про новий інструмент колективної розробки в AKS, який називається Azure Dev spaces. Ви дізнаєтесь про деякі лайфхаки в побудові, тестуванні та створенні від початку до кінця рішення в тестуванні інших компонентів без реплікації змін або макету залежностей.

Розгортання мікросервісів з .NET Core, Docker and AWS від Олександра Нагірняка (Track B, 15:30)

Олександр продемонструє сучасні та ефективні рішення проблем розгортання .NET Core application на базі Amazon Web Services та Docker. Ця доповідь несе суто практичний характер та базується на реальному досвіді роботи з .NET Core, AWS та Docker.

Також о 15:30 пройде воркшоп від Alex Thissen на тему Going container for .NET Core in the cloud.

This workshop will be about running your .NET Core solutions using Docker containers in the cloud. It is going to cover a mixture of code, new tooling, container hosting, Azure resources, and Azure DevOps. The workshop will be mostly demos to show you the new world of working with containers technology as a .NET developer or architect.
After this workshop you can confidently venture the step to use container technology for .NET Core in your software solutions and run on container clusters in the cloud.

Building Service Mesh with .NET Core від Сергія Калінця (Track A, 16:35)

Минулого року Сергій розказував, на що звертати увагу під час розробки cloud native систем. А цього разу він розкриє практичну сторону теми. Ви дізнаєтесь, як з мінімальними зусиллями писати мікросервіси, які не будуть “робити вам нерви”. З прикладами коду та live demo (але це не точно).

Що не так з Dependency Injection? Що є правда, а що міф? від Ігоря Кочетова (Track B, 16:35)

Можна буде знайти відповіді та освіжити у вашій пам’яті цілі та ідеї щодо DI та зв’язані з цим дизайн-патерни

Ще о 16:35 продовжуємо другу частину воркшопу від Alex Thissen на тему Going container for .NET Core in the cloud.

Опис усіх доповідей і воркшопів читайте у програмі.

16:15 та 17:20 Розіграш подарунків: заповнюємо анкети :)

Традиційно, наші партнери підготували подарунки, а щоб ви не упустили свій, подарунки розіграють під час перерв з 16:15 по 16:35 та з 17:20 по 18:00 перед фінальною доповіддю.

Спойлер: серед подарунків: JBL колонка, електро самокат, квадрокоптер, фітнес трекер, два сертифікати concert.ua на 2 000 грн., валіза з ніштяками та ще багацько всього.

Якщо подарунки вас не цікавлять, то ви можете смакувати кавою/чаєм під час перерви та спілкуватись зі спікерами та експертами в Speakers’ Corner.

18:00 Фінальна доповідь

Завершиться інтенсивний день конференції доповіддю Life, Liberty and the Pursuit of APIness: The Secret to Happy Code від Dylan Beattie, що відбудеться в об’єднаному залі.

Як створювати програмне забезпечення, щоб люди після взаємодії з вашим кодом були задоволеними? Ділан переконаний, що незалежно від того чи це кінцеві користувачі чи інші розробники вашої команди, які працюють з вашою програмою, але є один потужний принцип, який працює у всіх випадках і він називається відкритістю.

18:45 Afterparty & Fwdays cinema

З 18:45 на 4 поверсі розпочнеться Afterparty, яка триватиме до 22 або і довше :)

Тут ви зможете насолодитись виступом одного зі спікерів конференції — Dylan Beattie. Який гармонічно виглядає, не тільки за трибуною з клікером, а й зі своєю гітарою.

А акустичний дует “HeartBeats” продовжить створювати паті-атмосферу. Тож це буде неформальне спілкування під лаундж музику, доповнене охолодженим пивом та пивним закусками.

Перелік напоїв не обмежений лише пивом, на ваш вибір буде чай/кава, сік, сидр, безалкогольне пиво.

Паралельно, з 19:15, відкриємо Fwdays-кінотеатр, де переглянемо кілька серій вашого улюбленого серіалу або якиїсь фільм (тут можна проголосувати :)) і це все з попкорном та колою!

Контакти організаторів:

Альона +38 097 722 21 72
Яна +38 095 329 99 47
Ірина +38 067 999 5 888

#dotnetfwdays

Приєднуйтесь до Телеграм чату, якщо ви досі не з нами.

Тож 13 квітня з радістю зустрінемось з вами, щоб провести інтенсивний день наповнений .NET атмосферою ;)

--

--

Fwdays
Fwdays

Written by Fwdays

We organize large conferences (JS, PHP, .NET, Highload, etc.) and meetups

No responses yet