13 квітня точно увійде в історію, як день, коли IT конференція переросла у рок-виступ одного з її спікерів. Забігаючи наперед хочемо сказати — це було amazing!
9:30 ранку, а 4-й поверх конгрес-холу “Mercure” вже прокинувся. Аромат ранкової кави та активне обговорення програми зробили цей ранок по-особливому бадьорим. Хтось тут вперше, а дехто, як “свій”.
На годиннику 10:30 і починається офіційне відкриття п’ятої конференції .NET fwdays.
Всі вже очікують на виступ першого спікера — Dino Esposito з його темою: «Security is a matter of success ». Паралельно з виступом Dino розпочалися Community Discussions, їх відкрив Олександр Краковецький з темою: «Artificial Intelligence».
Далі конференція розділилась на 2 потоки, секцію воркшопів та обговорень.
Виступи проводились паралельно, тож кожен мав змогу вибрати тему та спікера.
Track A: Денис Резнік з темою: «True SQL Server Detective». Track B: Антон Бойко та «The future of serverless computing» . На Community Discussions тема: «.NET чи ‘нєт’, мікросервіси та інше» від Сергія Калінця.
10 хвилин на каву для тих, хто ще не прокинувся, та продовження доповідей.
Alex Thissen з темою: «It depends: loving .NET Core dependency injection or not» у Track A та «Artificial Intelligence and Machine Learning for .NET developers» від Олександра Краковецького у Track B. У сексії воркшопів головні Максим Хамровський та Костянтин Аверін. Вони підготували воркшоп на тему: «Octopus: on the way to deployment brilliance».
Половина доповідей вже позаду, полетіли на обід.
Під час ланчу учасники мали змогу відволіктись від серйозних тем, та зануритись у світ настільних ігор, які були представленні на стендах наших партнерів.
Після обіду, задоволені та щасливі, учасники почали розходитись по треках, адже на них чекали: Антон Молдован з темою: «Load testing which you always wanted» та Matt Ellis з доповіддю: «Writing Allocation Free Code in C#». Деякі зі слухачів обрали Community Discussions, де Денис Резнік підняв тему: «The most interesting issues happened on PROD».
Ще трохи нетворкінгу між учасниками та спікерами і ми продовжуємо.
Виступ Сергія Бєльського з темою: «Командна розробка в AKS» у Track A та Олександр Нагірняк з «Розгортання мікросервісів з .NET Core, Docker and AWS» у Track B. У секції воркшопiв виступає Alex Thissen. Він, разом з учасниками, розбирався в темі «Going container for .NET Core in the cloud».
Смачний кава-брейк та ще 2 доповіді перед виступом останнього спікера конференції.
У Track A вся увага була прикута до Сергія Калінця, який виступав з темою: «Building Service Mesh with .NET Core». А от у Track B усіх турбувало одне запитання: «Що не так з Dependency Injection? Що є правда, а що міф?».І саме на нього відповідав Ігор Кочетов у своїй доповіді.
Під час останньої перерви наші партнери проводили розіграш призів.
Хтось помітно нервував, в очікуванні свого імені, а хтось спокійно пив каву та обговорював виступи та наближення Afterparty.
І ось прийшов час останнього виступу: Dylan Beattie з темою «Life, Liberty and the Pursuit of APIness : The Secret to Happy Code». Більше 500 учасників слухали спікера.
Заключною нотою конференції стала довгоочікувана Afterparty.
На Afterparty була зона для спілкування з пивом та смачним закусками, а також кінозал з фільмом “Матриця” та поп-корном. Тож кожен знайшов собі щось до душі. Головним сюрпризом для всіх став феєричний виступ Dylan Beattie. Dylan виконав світові хіти, для яких переписав текст та наповних їх зрозумілою для всіх IT-тематикою. Гітара та драйвові пісні зробили з Afterparty справжній рок-концерт.
Дякуємо, що розділили цей чудовий день з нами.
До зустрічі на наступних конференціях Fwdays!